41Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbet Tarayıcı Problemleri

Sesli Sohbet Tarayıcı Problemleri

Değerli kullanıcılar bu makalemizde de sizlere sesli sitelere girerken hangi tarayıcıda daha hızlı sohbet işlemini gerçekleştirebilirsiniz bunu anlatacağım. Bazı kullanıcılarımız uyumlu olmayan tarayıcılardan denedikleri için siteye girememekte bu sorunu makalemizin sonunda herkes çözmüş olacaktır. 

rn

Arkadaşlar Sesli Chat sitelerine girerken biliyorsunuz ki bir kaç ay öncesine kadar bütün tarayıcılardan giriş sağlanabiliyordu. Ancak bazı tarayıcıların kendi içerisinde  yapmış oldukları güncellemeler ile activex denetimi yüklenmemektedir. Hangi tarayıcıdan bahsettiğimizi çoğu kullanıcımız tahmin etmiştir. Google Chrometarayıcısı yaptığı son güncellemeden sonra maalesef eklentiye izin vermediği için sesli sohbet sistemlerine giriş sağlayamıyorsunuz.İnternet Explorer ağır ve eski bir tarayıcı olduğu için sürekli donma ve düşme sorunu yaşanabiliyor. O yüzden tavsiyemiz Mozilla firefox tarayıcısı veya operayı kullanabilirsiniz. Bu iki tarayıcı da her ne kadar Google Chrome kadar olmasa da İnternet Explorere göre daha hızlıdır. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi maalesef çoğu kullanıcılar Chrome hızlı olduğu için ve genelde o tarayıcıyı kullandıkları için oradan giriş yapmak istiyorlar. Girememe sebebiniz tarayıcınızın eklentiyi kabul etmiyor olmasıdır. Siteler veoda sağlayıcıları ile herhangi bir bağlantısının olmadığını önemle vurgulamak isterim.

rn

Sesli Site olma dışında ayrıcada kullanıcılarımızı sistem hakkında bilgilendirme amaçlı paylaşımlara devam edeceğiz. Güncel yazılarımızı takip ederek bilmediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dilerim.

 

01 Haz 2017 394 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. ReLaX

    01/06/2017 22:03  

    Basarilarinizn Devami Dilerim

Gönder