31Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Dusme Sorunu

Sesli Chat Dusme Sorunu

Saraypanel ailesi olarak songünlerde yaşanan düşme ve donma sorunları hakkında siz kullanıcılarımızı bilgilendirme kararı aldık.Bunun yanında yaşadığımız diğer birkaç sorunu’da haberimizde sizlere anlatmaya calışacagız. Siteden düşme sorunu ve Çözümü: Son günlerde sesli sohbet sitelerinin neredeyse tamamında yaşanan bu sorunun çözümü yok gibi birşey, Ancak bağlantı hızınız yavaş ise yada siz sitemize girdiğinizde sistem güncellemesi yapılıyorsa bu sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

rn

Eğer sitemizden sık sık düşüyorsanız;Bağlantı sorununuz var demektir.Yada bilgisayarınızın hızı sitemizi kaldıramayacak kadar düşük olabilir.Bu gibi durumlarda Bilgisayarınızın görev yöneticisini açıp sitemizin bilgisayarınızın Cpu sunun % kaçını kullandığına bakınız. Eğer %50üzeriyse bilgisayarınızda ya virüs vardır yada Ram (yani hızı)aşırı düşüktür. Orta derece bir bilgisayarda deneme yaptık sitemiz acıkken CpU %28 üzerine çıkmamaktadır.

rn

Sitemizde Donma sorunu ve cözümü: Donma sorunu genelde vista kullanan kullanıcılarımız’da yaşanıyor. Yada sitemize crome ile giren kullanıcılarımız da görünüyor. Speakychat son güncellemede bir hata yaptı’ki daha önceden crome ve mozilla ile cok rahat girilebilen sesli sohbet sitelerine artık girilemiyor.Ancak bu sorunun giderilmesi için speakychat yönetimine gereken bilgileri ve yaşanan sorunları ilettik. Bu sorunla ilgili video çekip daha iyi sorunun giderilmesi için elimizden geleni yaptık. Sitemizden düşme ve donma sorunu yaşayan kullanıcılarımız arada modemlerini resetlesinler. Ve daha sonrada F5 çekerek sitemize tekrar giriş yapsınlar.


13 May 2017 333 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder